Wow….jak patrzę na datę ostatniego postu to, aż mi żal, że przez taki długi okres nic nie napisałem. Nie to, że nie było pomysłów – kilka postów w zanadrzu jest.

“Niestety” duża ilość projektów firmowych i innych sprawiło, że bloga trzeba było odłożyć na później. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie na poważnie poszukać współpracowników 🙂
Nawet post z podsumowaniem 2012 roku nie znalazł się na blogu z podobnych powodów. Z drugiej strony przeszło mi publiczne podsumowywać co się udało a co nie – zbyt duże obciążenie psychiczne :). Wnioski dla mnie wysnute i zobaczymy co będzie w 2013.

Plany na przyszły rok podobne jak poprzednio – zwiększenie przychodów firmy i rozwój techniczny. Liczę, że jednak więcej czasu będę miał na bloga i więcej ciekawych postów na nim się znajdzie. Kilka pozatechnicznych “projektów” w planach jest również ;).
Będę kontynuował działanie we WrocNET i być może kilka razy pojawię się na zaprzyjaźnionych grupach z jakąś prezentacją (zacznę w styczniu na KGD.NET).

Pomyślnego 2013 roku. Prywatnie i zawodowo! Oby było lepiej niż w 2012 🙂

Founder of Octal Solutions a .NET software house.
Passionate dev, blogger, occasionally speaker, one of the leaders of Wroc.NET user group. Microsoft MVP. Podcaster – Ostrapila.pl