W ostatnią sobotę odbyła się online’owa konferencja dotnetconf.pl organizowana przez Michała Franca, Pawła Sawicza oraz Jakuba Jędryszka. I ja tam wśród zacnego grona prelegentem byłem, miód i wino…eee, nie – tego nie było. Bunkrów też nie było ale i tak było…. bardzo technicznie.

Jeśli jeszcze jej nie widziałeś zachęcam do zerknięcia na stronę konferencji. A jeśli ją widziałeś…. to zapraszam do dalszego czytania.

Jeśli już sesje widziałeś to proszę cię drogi oglądaczu czy oglądaczko. Daj nam feedback. Podobało się? Wypełnij ankietę. Nie podobało się? Tym bardziej ją wypełnij!

Feedback welcome to.

Serio – konstruktywny feedback jest na wagę złota. Jak się coś mówi przed publicznością to feedback można od razu na żywo wyłapać (dużym hintem, że nie jest źle jest brak rzucanych przedmiotów w naszą stronę ;)) – w przypadku takiej online’owej tego nie ma (no chyba, że będą nas DDoSować :)) dlatego takie ankiety są mega istotne. Tak więc kliknij teraz poniższy link i wypełnij te kilka punktów.

Już? No to “Brawo Ty!”.

Jako, że wszyscy z prokrastynacją są za pan brat to żeby tego nie odkładać zbyt wiele razy. Ankieta będzie dostępna tylko do soboty. 

A jeśli jesteś fanem GTD to wypełnienie ankiety zajmie poniżej 2 minut tak więc powinieneś wiedzieć co powinno teraz nastąpić.

A na koniec jeszcze moja sesja gdybyś nie widział/widziała jej jeszcze.

Dzięki i do usłyszenia czy przeczytania następnym razem.

Founder of Octal Solutions a .NET software house.
Passionate dev, blogger, occasionally speaker, one of the leaders of Wroc.NET user group. Microsoft MVP. Podcaster – Ostrapila.pl